استراکتون ۲۰,۰۰۰ دلار برای ایمنی سرمایه گذاری می کند

بیش از ۱۰۵۰۰ نفر در ۱۴۰مشاغل شغلی هفته ملی ایمنی در ساخت و ساز را جشن گرفتند و در OSHA ۲۰۱۷شرکت کردند.

یکی از چالش های مهارت های مختلف تجارت در نمایشگاه ، این رقابت های داربستی تیم های دانشجویی دانشگاه پلی تکنیک Kwantlen را هنگام ساخت و ساخت داربست ، با استفاده از مواد اهدا شده توسط داربست دپو ، در مدت زمان ۵ ساعت آزمایش کرد.

سرپرستان Buildwall داربستهایی که عضو اتحادیه CLAC هستند.

برندگان فردا اعلام خواهند شد و قضات عملکرد دانشجویان را با توجه به جنبه های ایمنی ، پایداری و طرز کار ارزیابی می کنند. Ryan Hodgson ، مدیر کل عملیات ساخت و ساز در Buildwall گفت: “ما خوشحالیم که CLAC از ما خواسته است که در مسابقات داربست GameChanger شرکت کنیم و در راهنمایی تیم های دانشجویی یاری کنیم.” “ما از فرصتی که می توانیم برای کمک به آموزش جوانان استفاده کنیم ، قدردانی می کنیم.” تیم مقام اول جایزه ۱۰۰۰دلار دریافت می کند ، در حالی که برندگان مقام دوم ۵۰۰دلار جوایز دریافت می کنند. سهم ۲۰۰۰دلار نیز به دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن اهدا می شود.

لری ریچاردسون ، مدیر آموزش CLAC در B.C گفت: “Buildwall و CLAC یک هدف مشترک در توانمند سازی جوانان در سال قبل از میلاد از طریق آموزش مداوم و توسعه دارند.” “رویدادهایی مانند GameChanger Youth Expo به شما کمک می کند تا نسل بعدی شاگردهای با استعداد را با موفقیت در پیشرفت مهارت های خود و کشف مسیرهای شغلی آینده در صنعت گاز طبیعی مایع به شما ارائه دهد.”

ما به طور جمعی برای کارآیی های کار در کار ایستاده ایم. کار تیمی ، استفاده از زمان و منابع اصلی کلید موفقیت ما است. صاحب هفت جکسون

کنفرانس بین المللی LNG در سال ۲۰۱۷، سومین کنفرانس در نوع خود به میزبانی B.C. دولت ، که در سال ۲۰۱۱هدف از تأسیس تجهیزات LNG را تا سال ۲۰۲۰هدف قرار داده است. این تیم ها از سرپرستان Buildwall و داربست های Buildwall Journeyman که عضو اتحادیه CLAC هستند ، کمک گرفتند. LNG بخشی از دولت کانادا است که در اینجا شروع می شود: BC Jobs Plan ، که بر ساخت زیرساخت های مربوط به LNG و ایجاد شغل های جدید در صنعت تمرکز دارد.

از ۱۲سپتامبر تا ۳۰سپتامبر ۲۰۱۶، کمپین جمع آوری کمک های مالی Buildwall ، برای بیش از ۱۰۰موسسه خیریه در کانادا و ایالات متحده ، ۱.۴ میلیون دلار جمع آوری کرده است ، که به کمک به کودکان نیازمند کمک می کند تا با مشکلات و مشکلات اجتماعی و پزشکی روبرو شوند. این کمپین سالانه با شعار “چه چیزی در قلب شما است؟” این باعث می شود تا کارکنان به یاد بیاورند که هرکدام از ما مبارزات شخصی خود و دلایل شخصی خود را برای استرداد داریم ، اما این که همه ما آرزوی کمک به دیگران را داریم. با ایجاد روحیه Buildwall ، تمام دفاتر Ledcor در آمریکای شمالی برای جمع آوری وجوه از طریق مشارکت کارمندان و فعالیت های جمع آوری کمک مالی ، که بصورت جمعی با دلار برابر بودند ، جمع شدند. این پول به طیف وسیعی از خیریه ها اعم از بیمارستان ها و آسایشگاه های کودکان ، فصل های آرزو و سازمان های جامعه مقدم اهداء شد. “من می خواهم از هر کس که شرکت کرده است تشکر صمیمانه تشکر کنم. چه از طریق کمک مالی ، داوطلبانه یا حمایت از رویدادهای انتخاباتی ، بسیاری از تیم ها برای زنده نگه داشتن این کمپین گرد هم آمدند و ما از طریق هدف مشترک خود برای کمک به دیگران یک جامعه قوی ایجاد کردیم. – جف وات ، حامی مالی کمپین کارمندان ۲۰۱۶. بسیاری از شرکت های محلی نیز با اهدای جوایز و فضاهای مکان برای رویدادهای محلی جمع آوری کمک های مالی ما برای حمایت از طرح های ما قدم برداشته اند.

کارمندان به بهتر شدن زندگی کودکان کمک می کنند

کارمندان در تمام بخش ها و مکان های Buildwall 1.4 میلیون دلار از جمله ۱۴۵.۷۴۹ دلار در جمع آوری کمک های مالی محلی و شرکت های بزرگ جمع آوری کردند. برخی از مناطق پشتیبانی شده توسط بودجه کمپین Buildwall Employee شامل تجهیزات پزشکی کودکان ، ایجاد فرصت برای کودکان دارای معلولیت ، فراهم کردن دسترسی کمتر خانواده های خوشبخت به غذا ، کمک به بچه ها در خیابان و حمایت از کودکان مبتلا به دیابت نوجوان ، بیماری کرون ، کیستیک است. فیبروز ، و اوتیسم.

با این کمک های مالی ، ما توانستیم با میزبانی سرمایه های محلی محلی مانند BBQ ها ، شکارهای اسکراب ، مسابقات مینی گلف ، مسابقات آشپزی و حراج های ساکت ، مشارکت را ترغیب کنیم و سرمایه های اضافی را جمع آوری کنیم. امیدواریم پول جمع آوری شده در بازگشت به زندگی و تحقق اهداف و رویاهای خود بدون موانعی که مشکلات پزشکی و اقتصادی ایجاد می کند ، به حمایت از کودکان ، جوانان و خانواده هایی که از آنها حمایت می کنند ، کمک کند

2 Comments

  1. چه کار عالی استرچون انجام می دهد! به جز خدمات عالی آنها موقعیت اجتماعی فعال را در پیش گرفته و به کودکان کمک می کنند! من از چنین سبک زندگی قدردانی می کنم و به کار علاقه مندم. امیدوارم که آنها هر چه بیشتر جلسات خیریه را برگزار کنند و از جوانان ما حمایت کنند.

    1. من کاملا با شما موافقم! من Structon را به عنوان یک شرکت بزرگ ساختمانی می شناسم. و حالا من از تجربه خیریه آنها خوشحالم! من – به عنوان یک مشتری معمولی – بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام. متشکرم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Your Comment